top of page

המדריכות

אני - יעל

Yael

אני בת 44, אבל מרגישה ילדה בלב, ילדה, אבל עם חוכמה וניסיון של אישה בוגרת. אמא לנועה, בת 6, שהיא מנוע הצמיחה הכי גדול שלי, מורה לי את עצמי והמתנה הכי טובה שיכולתי לבקש.  אני מורה בכירה לויג'ננה יוגה, מתנה מספר שתיים שקיבלתי בחיים, מורה לפילאטיס, פילאטיס מכשירים ומטפלת בעיסוי תאילנדי וטריגר פוינטס. למדתי גם ביולוגיה, אקולוגיה ימית, לימודי סביבה, וממש לא מזמן סיימתי תואר שני בגיאולוגיה ימית. פילאטיס ויוגה יצרו אצלי תמורה אדירה בחיים, וככה בגיל 30, הסבתי את עצמי מהמדע אל הוראת פילאטיס ויוגה. כשהתשוקה שלי היתה ללמד הלאה את מה שהיוגה והפילאטיס עשו בשבילי. אם ברמה הפיזית - מבעיות אורטופדיות וכאבים אפיזודות של גב וצוואר תפוסים שניטרלו אותי לימים, אלרגיות ומערכת חיסונית חלשה, לגוף בריא, ללא אלרגיות, חזק, גמיש, כמעט נטול כאבים, על אף שאני היום הרבה יותר פעילה, עושה כל מיני סוגי ספורט שלא בהכרח מיטיבים עם הגוף, ועם זאת התרגול הקבוע מאפשר לי לעשות אותם תוך שמירה על הגוף שלי. ואם ברמה הרגשית ותודעתית, עברתי ועוברת עדיין כמובן מסע עמוק מאוד פנימה, היכרות פנימית עמוקה, התפתחות אישית, יציאה מהקליפות, בניית עוגן פנימי יציב, מציאת מקום שקט.

 

התהליך לא מפסיק, והדרך ממשיכה להתגלות בפני, במסע הזה שהוא החיים. האימון מביא מרפא, מונע חולי, שומר אותי על הקרקע עם בסיס יציב, עוזר לי לרפא את עצמי כשצריך, עוזר לי לעבור דרך טלטלות החיים עם עמוד פנימי שמייצב אותי כל פעם. את כל הכלים שלמדתי, ולומדת, פיתחתי לכדי כלים טיפוליים, תוך עבודה רבת שנים עם מאות אנשים אני נהנית להעביר הלאה.

 

נהנית להמשיך ליצור, להוציא מעצמי, לאתגר את עצמי אל מול המפגשים עם אנשים שונים ובעיות שונות שמביאים אלי. היום אני מלמדת יוגה ופילאטיס, מעבירה קורסים וסדנאות, ומלווה תהליכים דרך הכלים הפיזיים והתודעתיים של היוגה, דרך תנועה , נשימה ועבודת תודעתית- רגשית, להחזרת השליטה על הבריאות והחיים.

Chen

חן שרם

מורה להאתה יוגה וין יוגה, מתרגלת מזה 8 שנים בשיטות שונות. תלמידה של ד"ר אודי בילו המשלבת שתי שיטות ממסורת היוגה האתה וראג'ה יוגה. רואה בתרגול דרך חיים המלמדת אותי ענווה, יצירתיות והכרת הטוב.  בשיעורים ננוע בין דינמיות לשהייה בכל אסאנה (מנח הגוף) לדיוק והעמקת החוויה. חן מתוקה, מקצועית, חיה את הדרך, מביאה איתה מלא שלווה ונעימות.

Sigalit

סיגלית סימן טוב

מדריכת פילאטיס מזרן, מזה שנים שאני מתאמנת ועכשיו גם מאמנת. אני מאמינה גדולה באיזון ושילוב של סוגי אימונים שונים על מנת לשמור על הגוף. ממליצה לשלב תזונה בריאה עם האימונים ולשמור על אורח חיים בריא.
שמחה תמיד לפגוש אתכם בשעורים שלי לחיזוק וגמישות הגוף והנפש .
סיגלית מגיעה עם מלא אנרגיה, חיוך ונותנת תחושה של אינטימיות ויחס אישי.

יש לה שלושה שיעורים כל שבוע,
היא מביאה מלא אנרגיה ומקצוענות.

תודה שאת איתנו סיגלית.💜

בר מלר נפתלי

Bar

בר חובבת תנועה מכל סוג - בעיקר גלישה ;) מלמדת פילאטיס מזרן, מכשירים, שיקומי והריון ולידה, היפנובירת'ינג ונשימות היפופרסיביות. סקרנית להבין איך עובדת כל המכונה המופלאה הזאת שנקראת הגוף שלנו. בר עם חיוך ענק, מגוון כלים ואנרגיה כיפית. יודעת לאתגר אבל לשמור על הגוף, להתאתגר ממקומות חכמים, ולעבוד מהעומק.

אלה אנקונינה

Code Block```_Additional Guide for Website.jpg

מלמדת אצלינו יוגה, השיעורים שלה נעימים, מעניינים, היא מדויקת ומשרה רוגע. ויש מתרגלים שלא יכולים להתחיל את הסופש בלעדיה.

את המסע בדרך היוגה התחלתי לפני 7 שנים, ומתוך סקרנות לתנועה , לגוף, ולהבנת הנפש והתודעה יצאתי למסע של תרגול ולמידה שבו למדתי סגנונות שונים מהאטה יוגה, אשטנגה, ויניאסה ויין יוגה . היום בשיעורים שלי אני משלבת קצת מהכל כך שכל תרגול יהיה מגוון מעניין ויענה על הצרכים של הגוף והנפש לזמנים שאנחנו נמצאים וחווים היום.

bottom of page